Władze spółki i nasza wizja

Nasza wizja jest bardzo prosta – pracujemy każdego dnia, by móc zapewnić Wam w pełni profesjonalne, wysokiej jakości usługi. Naszym priorytetem jest nie tylko zapewnienie Klientom i Partnerom pełnej satysfakcji ze współpracy, ale chcemy być również pracodawcą, z którego dumni są wszyscy pracownicy.

Hynek Tyl Dyrektor generalny

Hynek jest jednym z członków założycieli Grupy eD. Ze względu na to, że Hynek jest jednym z akcjonariuszy, przejął kontrolę nad eD System Czech. Jego celem jest optymalizacja procesów w ramach całej Grupy oraz wprowadzenie nowych usług dla partnerów biznesowych.

Vladimír PrinkeDyrektor handlowy

Vladimír odpowiedzialny jest za politykę handlową firmy oraz zarządzanie strategiczne.Jego priorytetem jest kontynuowanie trwających działań biznesowych a szczególnie ich dalszy rozwój. Vladimír to właściwa osoba na właściwym miejscu, gdyż posiada bogate doświadczenie z firm z rynków Europy Środkowej oraz Wschodniej.

Marek SobolewskiDyrektor działu produktów

Doświadczony i ambinty manager, od 20stu lat aktywnie działający na rynku IT. Odpowiedzialny za zrównoważony rozwój rynku Polskiego.

Petr SloukaDyrektor zakupów

Petr związany jest z firmą od samego początku jej istnienia. W trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej zdobył doświadczenia z różnych działów naszej firmyW chwili obecnej zarządza działem zakupów i tworzy strategię zakupową w Czechach i Polsce.

Bohuslav KaněraDyrektor logistyki

Dzięki Bohuslavowi nasze uslugi logistyczne osiagnely bardzo wysoki poziom, a procesy są nieustannie udoskonalone. Bohuslav wcześniej pracował jako menedżer w międzynarodowych firmach produkcyjnych działających na rynku lokalnym.

Martin LukánekDyrektor finansowy

Matrin wrócił do firmy po czteroletniej przerwie. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania działów finansowych w międzynarodowych firmach. Do naszego zespołu ponownie dołączył w 2015 roku. Od tego momentu odpowiedzialny jest za dział ekonomiczno-finansowy oraz kontroling.